NAŠE SLUŽBY

Anhydritové lité podlahy

Lité anhydritové podlahy jsou současným krokem designu, vyhovujícím pro všemožné druhy podlahových základů v interiéru. Anhydritové lité podlahy se používají v novostavbách, v bytových a nebytových objektech, v občanských, společenských nebo zdravotnických zařízeních atp. Výborně se hodí anhydritové podlahy při renovaci podlah ve starších budovách.

Anhydritové podlahy se odlišuji značnou odolností a vynikající vodivostí tepla. Anhydritové lité podlahy jsou kvůli tomu velice vhodné pro podlahové vytápění.

Využití anhydritové lité podlahy ještě navíc zkracuje délku trvání stavby a zmenšuje počet aplikovaného materiálu na rozdíl od potěru z cementu. To znamená že anhydritové podlahy pomáhají šetřit čas a peníze!

Převahy anhydritových litých podlah

1) Jednoduché a okamžité nanesení (žádné kmitání a armování)

2) Vůbec nemají mezery a štěrbiny

3) Výborná odolnost

4) Nenahraditelné při topení v podlaze

5) Vyhovující pro všechny typy nacpaných konečných vrstev pokrytí

Charakteristika anhydritových litých podlah

Anhydritové lité podlahy jsou kapalné samovyrovnávací směsi na základě vápenaté sůli kyseliny sírové nebo na α-sádry. Anhydritové podlahy jsou používané pouze k provedení interních podlah. Anhydritové lité podlahy poskytují ideální nivelace podlahové vrstvy a zformují dokonale hladký povrch pro konečnou krycí vrstvu.

Existuje několik druhů litých anhydritových podlah: plovoucí potěr, spojený potěr, potěr na oddělovací vrstvě, vytápěný potěr, potěr pro dutinové podlahy.

Na anhydritové lité podlahy je možné používat obklady, parket a palubovku, koberce, plovoucí podlahy atd.

Anhydritové lité podlahy se nepoužívají ve vnějším prostředí a ve velmi vlhkých prostorech.

    Kontaktujte nás

    Konzultace a cenové kalkulace provádíme zdarma

    Zavolejte nám

    +420 773 044 440